Wpisz, czego szukasz:
 

Cechy szczególne

Preparat zatwierdzony

przez FDA

Mediceuticals są jedynymi produktami trychologicznymi na rynku polskim, które posiadają certyfikat FDA.

Pozytywna opinia wydana przez FDA (U.S. Food & Drug Administration) dla danego produktu spożywczego lub leku jest uznawana także poza Stanami Zjednoczonymi za wyznacznik jakości i potwierdzenie braku negatywnego wpływu na zdrowie.Wikipedia

Certyfikowana firma farmaceutyczna

Mediceuticals to zarejestrowana firma farmaceutyczna w USA, która produkuje leki i dermokosmetyki specjalizujące się w dermatologii i trychologii.

Dzięki temu, iż Mediceuticals jest firmą farmaceutyczną, każdy etap produkcyjny podlega restrykcyjnej kontroli jakości. Preparaty są bardzo dokładnie przebadane.  Mediceuticals to jedyne preparaty trychologiczne dostępne w Polsce, których produkcja odbywa się w standardzie farmaceutycznym. Doświadczenie firmy w dermatologii sprawia, iż produkty są skuteczne i w pełni bezpieczne.

Certyfikat GMP for Pharmaceuticals

Certyfikat potwierdza fakt, że nasze produkty  są tworzone pod największym rygorem bezpieczeństwa. Wszystkie substancje są zawsze bezpieczne i nie wykazują negatywnego wpływu na organizm. Każda substancja oraz pełen etap procesu został zatwierdzony przez FDA (United States Food and Drug Administration), EPA (United States Environmental Protection Agency) oraz WHO (World Health Organisation).

USP Water – United Status Pharmacopeia

Woda stosowana w preparatach przechodzi najwyższy stopień kontroli. Sam proces przygotowania wody do produkcji jest oparty o farmaceutyczne procedury mikrobiologiczne i trwa kilka dni. Dzięki temu preparaty są zawsze najwyższej jakości a ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

Produkcja w USA w firmie farmaceutycznej

W Stanach Zjednoczonych produkty Mediceuticals produkowane są pod wysokiem rygorem bezpieczeństwa.

53 Lata doświadczeń

Firma istnieje od roku 1964. W USA obejmuje pierwszą pozycję wśród producentów preparatów trychologicznych.

SLS FREE

Mediceuticals nie posiadają w składzie substancji z grupy SLS. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

MEDICEUTICALS

To najbardziej bezpieczne i skuteczne preparaty trychologiczne.

Zobacz produkty