Wpisz, czego szukasz:
Suplement diety poprawiający kondycję włosów, skóry i paznokci

Bao-Med® Suplement diety

119  zł

Kup produkt

Dlaczego warto zażywać suplement diety Mediceuticals® Bao-Med?

Mediceuticals® Bao-Med jest suplementem diety stworzonym po to, aby wesprzeć oraz przyspieszyć efekty ze stosowania terapii Mediceuticals® For Women, Mediceuticals® For Hair Loss oraz Mediceuticals® For Scalp.

Głównym składnikiem suplementu diety Mediceuticals® Bao-Med jest proszek z Południowoafrykańskiego Baobabu. Dodatkowo Mediceuticals® Bao-Med został wzbogacony o biotynę cynk oraz kwas foliowy.

Skład suplementu diety Mediceuticals® Bao-Med

Składniki Waga Referencyjne spożycie
Proszek z Południowoafrykańskiego Baobabu 1000 mg Brak
Kwas foliowy 800 mcg 400%
Biotyna 200 mcg 400%
Cynk 10 mg 100%

Proszek z Południowoafrykańskiego Baobabu będący składnikiem Mediceuticals® Bao-Med zawiera naturalny kompleks witamin i minerałów wpływających na prawidłowy wzrost włosa.

Składniki odżywcze proszku z Południowoafrykańskiego Baobabu?

Proszek produkowany jest w 100% w Południowej Afryce i pochodzi z tzw. „drzewa życia” czyli Południowoafrykańskiego Baobabu. Z wyselekcjonowanych owoców Południowoafryańskiego Baobabu, nasiona oddzielane są od proszku. Z nasion powstaje w procesie ratyfikacji olej Bao-Med® Oil. Proszek natomiast wielokrotnie przesiewany jest przez sita, tak aby pozostała tylko jego najczystsza a tym samym najbardziej wartościowa postać.

Ta najczystsza postać wędruje do kapsułek suplementu diety Mediceuticals® Bao-Med.

Proszek z Południowoafrykańskiego Baobabu jest bogaty w substancje odżywcze m.in. w witaminę C, wapń, żelazom magnez, potas, aminokwasy oraz antyoksydanty. Co najważniejsze, dzięki ich naturalnemu pochodzeniu są one łatwo przyswajalne przez organizm. Dodatkowo wspomniane witaminy i minerały są kluczowe w zapewnieniu prawidłowego wzrostu włosa.

Odkryto, że naturalny proszek z południowoafrykańskiego Baobabu zawiera naturalny kompleks witamin i minerałów wpływających na prawidłowy wzrost włosa.

Źródło: Phyto Trade test Report, Agricultural Research Council;National Nutrient Database,USDA

Czy wiesz, że?

Dzięki temu, że proszek z południowoafrykańskiego Baobabu jest produktem naturalnym, witaminy i minerały pochodzące z niego są łatwo przyswajalne przez organizm.

Proszek z Baobabu zawiera 1,3 razy więcej żelaza niż wołowina

Proszek z Baobabu zawiera więcej 6,3 razy więcej potasu niż banany

Proszek z Baobabu zawiera 2,4 razy więcej witaminy C niż kiwi

Proszek z Baobabu zawiera 3,6 razy więcej wapnia niż mleko

Proszek z Baobabu zawiera 5,1 razy więcej magnezu niż awokado

Proszek z Baobabu zawiera 5,5 razy więcej przeciwutleniaczy niż jagody

Pozostałe składniki suplementu Mediceuticals® Bao-Med?

Biotyna

Potocznie nazywana witaminą piękna, gdyż ma istotny wpływ na kondycję włosów, skóry oraz paznokci. Biotyna zapobiega również siwieniu się włosów oraz ich wypadaniu.

Cynk

Włosy aby rosły i nie wypadały potrzebują cynku. Cynk jest katalizatorem kontrolującym metabolizm aminokwasów, czyli ma bezpośredni wpływ na tworzenie się keratyny, z której zbudowany jest włos. Cynk reguluje również pracę gruczołów łojowych, a jak wiadomo łojotok ma niekorzystny wpływ na stan skóry głowy przy łysieniu androgenowym.

Kwas foliowy

Znany również jako witamina B9, mająca niezbędny wpływ na proces wzrostu włosa. Jest to jeden ze składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, a tym samym zachowania kondycji skóry głowy, włosów i paznokci.

Jak spożywać Mediceuticals® Bao-Med?
Wskazania producenta

Opakowanie suplementu diety Mediceuticals® Bao-Med zawiera 60 kapsułek. Rekomendowane jest spożywanie dwóch kapsułek dziennie po posiłku. Kapsułkę należy popić wodą. Mediceuticals® Bao-Med. Nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zbilansowanej diety.

Dlaczego warto?

Proszek z Południowoafrykańskiego Baobabu („drzewa życia”) zawiera naturalny kompleks witamin i minerałów wpływających na prawidłowy wzrost włosa, który jest łatwo przyswajalny przez organizm.

Proszek z południowoafrykańskiego Baobabu jest produktem naturalnym, witaminy i minerały pochodzące z niego są łatwo przyswajalne przez organizm.

30-dniowe prawo zwrotu

Z jakichś względów produkt nie spełnia Twoich oczekiwań ? Zwróć produkt bez podania powodu. Oddamy Ci poniesione koszty.

Sprawdź również inne produkty z serii Bao-Med

Olej Bao-Med Mydło Bao-Med